Geka Szczecinek

Geka Sp.j / O firmie

 

Firma Geka sp. j. rozpoczęła działalność w 1997 roku w Szczecinku. Na początku, poza właścicielami, zatrudniała jednego pracownika i funkcjonowała lokalnie jako hurtownia techniczna. Zmieniający się rynek i potrzeby klientów, czynione na przestrzeni lat inwestycje i zaangażowanie właścicieli powodowały iż spółka GEKA stale poszerzała swoją ofertę, umacniała swoją pozycję na rynku i w związku z tym zatrudniała coraz więcej osób.

Obecnie oferujemy szeroki asortyment produktów i usług z zakresu transportu wewnętrznego i utrzymania ruchu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i długoterminowej współpracy ze sprawdzonymi dostawcami gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów i świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny.

W ciągu dwudziestu lat funkcjonowania, zdołaliśmy sprostać wysokim wymaganiom swoich stałych klientów a także pozyskać dużą liczbę nowych odbiorców.

Nasza współpraca z partnerami handlowymi ma z reguły trwały charakter i opiera się na obopólnym zaufaniu, za które bardzo dziękujemy.

USŁUGI
SERWISOWE

Oferujemy serwis taśm transportujących/ przenośnikowych metodą wulkanizacji na gorąco, klejenia na zimno oraz łączenia mechanicznego. Świadczymy usługi serwisu maszyn roboczych, wózków widłowych, elementów hydrauliki siłowej obejmujący naprawy doraźne, remonty kapitalne...

Telefon komórkowy
24H
(dla stałych klientów)
projekt / wykonanie strony www.graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.