Geka Szczecinek

Serwis maszyn roboczych i hydrauliki siłowej

 

Naprawy zasilaczy, siłowników, pomp i układów hydraulicznych

Świadczymy usługi w zakresie diagnostyki, napraw i regeneracji: zasilaczy, siłowników, pomp, agregatów i układów hydraulicznych zgodnie z indywidualnymi życzeniami klienta.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych mechaników oraz zapleczu diagnostyczno- serwisowemu jesteśmy w stanie podjąć się prawie każdego zlecenia i udzielić gwarancji na niemal każdą wykonaną usługę.

Poza serwisem elementów hydrauliki siłowej świadczymy także usługi doboru pomp i zasilaczy hydraulicznych, ulepszaniu istniejących systemów hydraulicznych a także projektujemy i wykonujemy nowe, kompletne układy i zasilacze hydrauliczne.

Zakuwanie węży hydraulicznych

Oferujemy zakuwanie wysokociśnieniowych węży hydraulicznych, węży do myjek, do zimnej i gorącej wody jak i przewodów niskociśnieniowych mających zastosowanie w układach powietrznych, paliwowych, klimatyzacjach. Na życzenie klienta stosujemy osłony plastikowe, metalowe oraz tekstylne przeciwdziałające mechanicznym uszkodzeniom przewodów.

Ponad 10-letnie doświadczenie w serwisie węży hydraulicznych oraz wyposażenie w profesjonalne zakuwarki, umożliwia nam sprawną i szybką realizację zamówień (także w miejscu wskazanym przez klienta). Bardzo szeroki asortyment węży, końcówek i tulejek sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować niemal każde zlecenie, co w połączeniu z atrakcyjnymi cenami czyni naszą ofertę bardzo konkurencyjną.

Serwis maszyn roboczych

Nasza oferta serwisowa obejmuje:

  • naprawy pogwarancyjne bezpośrednio u klienta lub w siedzibie firmy GEKA,
  • przeglądy okresowe i konserwację urządzeń,
  • przygotowanie maszyn do badania UDT,
  • części zamienne,
  • fachowe doradztwo,

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn roboczych i wózków widłowych zarówno w siedzibie firmy GEKA jak i w miejscu wskazanym przez klienta. Przeprowadzamy naprawy doraźne, remonty kapitalne, przeglądy okresowe oraz oferujemy obsługę sprzętu opartą o umowę serwisową.

Ponadto prowadzimy sprzedaż części do wózków i maszyn roboczych.

Gwarantujemy profesjonalne wsparcie techniczne oraz fachowe doradztwo przy doborze części. Na życzenie klienta części mogą być zainstalowane w maszynie przez naszych mechaników (w siedzibie klienta bądź w warsztacie firmy Geka).

Sprzedajemy (a na życzenie klienta także wymieniamy/ montujemy) superelastyczne opony przemysłowe do maszyn roboczych.

Przygotowujemy wózki widłowe do odbioru przez UDT:

  • kompletujemy niezbędną dokumentację techniczną oraz doprowadzamy wózek widłowy do stanu technicznego, który umożliwia jego rejestrację w Urzędzie Dozoru Technicznego,
  • prowadzimy Dziennik Konserwacji Wózka,
  • pracownik posiadający odpowiednie uprawnienia wykonuje konserwację wózka oraz bierze udział w badaniach przeprowadzanych przez UDT.

Gwarantujemy doprowadzenie wózków widłowych do pełnej sprawności oraz oceniamy prawidłowość ich wyposażenia zgodnie z wytycznymi Urzędu Dozoru Technicznego.

Oferujemy serwis podestów ruchomych oraz wind, stosowanych w załadunku towarów.

Doświadczeni, mobilni pracownicy naszego serwisu zapewniają klientom kompleksową obsługę i usługi na najwyższym poziomie w konkurencyjnych cenach.

USŁUGI
SERWISOWE

Oferujemy serwis taśm transportujących/ przenośnikowych metodą wulkanizacji na gorąco, klejenia na zimno oraz łączenia mechanicznego. Świadczymy usługi serwisu maszyn roboczych, wózków widłowych, elementów hydrauliki siłowej obejmujący naprawy doraźne, remonty kapitalne...

Telefon komórkowy
24H
(dla stałych klientów)
projekt / wykonanie strony www.graffik.com.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.